محل تبلیغات شما

سالهاست که احساس خودکم بینی من را آزار می دهد و برای فرار از این حس مدتی معتاد شدم مدتی دست به رفتارهای اعتیاد گونه زدم شغل های دهن پر کن انتخاب می کردم کارهایی می کردم که مورد توجه قرار بگیرم رفیق بازی می کردم که دورم شلوغ باشد یه دفعه همه رفیق ها را رها می کردم که اون ها دنبال من باشند و من از این که برخی گرفتار من هستند حس خوبی پیدا می کردم همیشه دنبال این بودم که ایا از چشم بقیه انسانی دوست داشتنی هستنم یا نه و بلکه در این حد هم راضی نبودم من خیلی بیشتر از این را می خواستم من می خواستم گرفتار کنم می خواستم عده ای دایما بگن عجب بالی عجب منقاری عجب پری و من همه این حس ها را برای فرار از حس عمیق خود کم بینی انتخاب کردم

خود کم بینی باعث شد به سراغ موفقیت نرم و کم باشم و کم بمانم و کم انتخاب کنم فقط در برخی مراحل زندگی که من بر این حس غلبه کردم پیروزی هایی نصیبم شد

حال می خواهم ببینم واقعا من کم هستم یا این حس تله ای است که بواسطه تربیت و جامعه و . به من تزریق شده است:

من اگر کم بودم هیچ زمانی نباید تو هیچ کاری موفق بشم پس اگر تو کاری موفق شدم یعنی لااقل در اون کار من جای پیشرفت دارم و همین کافیه که من توانا هستم قرار نیست ادمی که توانا است در تمام حوزه ها قوی باشه همین یک مسیر هم کافیه

من مطمیئن هستم که در برخی کارها استعداد دارم استعداد روابط اجتماعی و اموزش و هنر را دارم و این حسم را باور دارم

من یک بار با پای خودم در سخت ترین شرایط ممکن از جهنم زندگی خارج شدم و این یعنی من سخت ترین کار ممکن زندگیم را انجام دادم پس من اراده برای سایر کارها هم دارم فقط مشکل این جاست که شاید باز فکر می کنم حتما باید برم تو جهنم که موتورهام شروع به کار کنن و این اشتباه بزرگ منه

من رتبه دو رقمی کنکور ارشد و دکتری هستم در صورتی که وضع درس خوندنم در دوران مدرسه افتضاح بود و من بازم خواستم و توانستم

من نخواستم که حرکت کنم پس قضیه نتوانستن نیست

من نخواستم

این حس خود کم بینی کاری می کرد که من اصلا انتخاب نکنم من یه گوشه انزوا را انتخاب کنم و فقط غر بزنم و ناله کنم و بگم من هیچی نمی شم من راحت ترین راه را انتخاب کردم فرار و فرار و فرار و ناله و ناله و ناله و گلایه از بالا تا پایین زندگی و خب این راه برای من کم دردسرترین بود و نیازی نبود من حرکت خاصی بکنم بنابراین آگاهانه این مسیر را انتخاب کردم

خدایا به من قدرت بده تا از تله زندگی خودکم بینی خارج شوم و شهامت داشته باشم

خود کم بینی یک پکیج است و با خود صدها نقص اخلاقی دیگه را میارد

کسی که خود کم بین است ناچارا از رشد دیگران ناراضی است

کسی که خود کم بین است خواهان شکست دیگران است و بدخواه است

کسی که خود کم بین است حسود است

کسی که خود کم بین است اهل مقایسه است

کسی که خود کم بین است افسرده است

کسی که خود کم بین است دایما می ترسد زیرا خود را کافی برای گره گشایی نمی بیند

کسی که خود کم بین است وابسته است

کسی که خود کم بین است نیاز به فرار بوسیله های مختلف از جمله شهوت  رانی و اعتیاد و دارد

کسی که خود کم بین است منزوی است

کسی که خود کم بین است در انزوا به سر می برد

کسی که خود کم بین است روابط اجتماعی است ضعیف و ضعیف تر می شود

کسی که خود کم بین است غرق در افکار خودش است

و

خدایا خودت به من کمک کنم که از این حس رها شوم و شهامت پیدا کنم شهامت تغییرررررررر

الهی آمین

حسی که رهایم نمی کند

چرا من خوب نیستم؟!!

تله زندگی خود کم بینی

کم ,حس ,کنم ,بینی ,استکسی ,زندگی ,خود کم ,که خود ,کم بین ,بین است ,استکسی که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها